Rejestratory temperatury

RTPi

Przeznaczenie rejestratorów RTPi

Nasze rejestratory temperatury znajdują szerokie zastosowanie w wielu gałęziach przemysłu i gospodarki. Mogą być również stosowane przez klientów indywidualnych do kontroli temperatury w budynkach, domach jednorodzinnych i mieszkaniach.PRZEMYSŁ SPOŻYWCZY

Rejestratory typu RTPi znalazły szerokie zastosowanie w przemyśle spożywczym. Stosowane są w hurtowniach mięsa, lodów i magazynach.

 Wszędzie tam gdzie wymagana jest kontrola temperatury aby produkty żywnościowe nie uległy zepsuciu. Mając zainstalowane rejestratory temperatury możemy w każdej chwili sprawdzić czy zgromadzone produkty w naszych przetwórniach, hurtowniach i magazynach są nadal przechowywane w optymalnej temperaturze.

Na podstawie zgromadzonych danych nie musimy prowadzić ręcznie dzienników temperatury. Możemy pobrać automatycznie gromadzone dane w urządzeniu i tworzyć na ich podstawie raporty.

Dzięki dostępowi na bieżąco do danych o temperaturze, można zareagować odpowiednio wcześnie na potencjalne awarie, zanim przechowywany towar ulegnie zniszczeniu.

ROLNICTWO i OGRODNICTWO

Przemysł rolniczy i ogrodniczy to kolejne miejsce gdzie znalazły zastosowanie rejestratory temperatury.

Dzięki zastosowaniu naszych urządzeń w szklarniach, możemy nie tylko kontrolować temperaturę ale i zdalnie załączyć systemy nawadniania, zraszania czy odpompowania wody.

Możemy też zaprogramować cykliczną pracę systemu nawadniania lub sterować systemem przewietrzenia szklarni w przypadku zbyt wysokiej temperatury. 

Dzięki temu rośliny będą miały optymalne warunki wegetacji.
SERWEROWNIE, CENTRALE TELEFONICZNE, POMIESZCZENIA TECHNICZNE

Aby urzadzenia teleinformatyczne działy porawnie należy stale kontrolować i monitorować temperaturę panująca w serwerowni czy centrali telefonicznej. 

Dzięki rejestracji temperatury możemy zapobiegać uszkodzeniu sprzetu zainstalowanego w obiektach teleinformatycznych. 

Rejestratory RTPi pozwalają nam na bieżącą kontrole temperatury oraz dają nam możliwośc załączenia czterech urzadzeń wentylacyjnych. 

Za pomoca RTPi możemy też przekazywać sygnały do central klimatyzacyjnych które będą dbały o wymianę powietrza w naszych serwerowniach. 

Możemy też monitorować bezpośrednio pracę serwerów czy centrali w szafach teleinformatycznych.